Anasayfa / Güzellik / Maxlash Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı

Maxlash Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı

Aşağıda maxlash kaş kirpik serumu hakkında bir müşterinin deneyimini bulup sizlerle paylaşmak istedik.

Maxlash Kaş Kirpik Serumu Nedir

Herkesin en büyük problemi olan kaş ve kirpik sorunsalı maalesef benimle kardeşim’in de problemiydu. Esasında bizim amacıyla pek fark etmiyordu kirpiklerimizin kısa, kaşlarımızın nadir olması fakat pazar da tanınmış olarak anlatılan Maxlash ürününü bir deneyimleyelim istedik.

Maxlash Kaş Kirpik Serumu Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

İnternet den alımlara pek güvenmiyorum fakat bulunduğum yer de Maxlash ürünü bulamadığım amacıyla maalesef internet’ den sipariş vermek mecburiyetinde kaldım. Pek umudum yoktu fakat kapıda ödeme ve kapıda ürün denetim teklifleri biraz içimi yatıştırdı.

maxlash kaş kirpik serumu

Maxlash Kaş Kirpik Serumu Kullanımı, Fiyatı

Maxlash 9’lu tam tedavi kürünü sipariş ettim ve aradan beş dakika geçmeden sipariş formuna bıraktığım telefon ile beni aradılar. Maxlash ürün eksperleri ilk evvelce adres teyidi yaptılar sonrasında da ürün ile ilgili bilgilendirme yaparak görüşmeyi sonlandırdılar. Sipariş onaylanmasından 3 gün sonra ürün kapıma ulaştı ve kullanmaya başladım.

Ürünü bir ay süresince yalnızca kirpiklerim amacıyla kullandım ve gayet de memnun kaldım. Daha ilk haftalarda bile etkisini gösteren ürünün devamı amacıyla yeniden sipariş ettim. Son olarak İnstagram dan ürünü öneren herkese teşekkür ediyorum.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.