Anasayfa / Saç Bakımı / Anagain Serum, Şampuan, Kullananlar, Yorumları

Anagain Serum, Şampuan, Kullananlar, Yorumları

Bir çok insanda belli sebepler den kaynaklı saç dökülmeleri ya da saçın nadir çıkması gibi problemlerle karşılaşabilir. Nedenleri aşırı gerilim yaşlanmaya bağlı olabilir. Bu noktada karşımıza Anagain çıkıyor, anagain saç tellerinizi güçlendirir, Saçların büyümesini direkt olarak a köklerinenden uyarır, Saçlar tekrardan yoğunlaşır ve saç tellerinizin adedi artar. İçeriğinde tespit edilen Anagain, Zeytin Sütü, Biotin ve Safran faktör maddeleridir. Anagain saç dökülmesini engeller. Zeytin sütü saça gereksinimi olan gıdaları, verir. Biotin saç niteliğini arttırır. Safran saçların sıhhatli şekilde büyümesini sağlar. Düzenli kullanım sağlarsanız 2 ay içinde saçlarınız daha kuvvetli ve daha yoğun olacaktır.

anagain

Anagain Şerum & Şampuan Kullananlar

Anagain : saç dökülmesini engellediği gibi döküldüğü sanılan ama saç derisinin altında enerjisini kaybetmiş saçları uyandırıyor, kılcal damarlardaki kan dolaşımını tetikleyerek büyük ölçüde kellik meselesinin çözülmesini sağlıyor. Zeytin Sütü : Saç diplerinde, saç derisinde kara noktacıklar ve küçücük tüycükler varsa Zeytin Sütü o bölgedeki kan dolaşımını düzenleyerek ve saça gereksinimi olan gıdaları sunarak netice alma olasılığınızı %100 yükseltir. Biotin : Saç niteliğini artırır, saçın uzama sürati artar. Saçın güneş ışığı,toz,kir gibi natural etkilere ve boya fön gibi kuaförlük hizmetlerinden kaynaklanan zararlara daha çok dayanmasını sağlar. Saçın döngüsünü uzatarak saç dökülmesini azaltır.saç yapısına benzer yapıda olan tırnak problemlerinin çözümünde de kullanılır. Safran : Saçların sıhhatli şekilde büyümesine yardımcı olabilir. Bunun yanısıra var olan saçların dökülmesini azaltarak kellik meselesini ortadan kaldırabilir.

Anagain Kullanıcı Yorumları

Anagain serum şampuan olarak yada şampuandan sonra bakım olarak uygulayabilirsiniz bir oran sıkıp masaj yaparak saç köklerinde iyice köpürmeye başladıktan sonra durulayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde kullanıldığı taktirde 6 ila 10 oturum arasında tesirlerini gösterecektir. Ortalama 8 oturumta daha gür saçlar.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.